fbpx
Close

Dystrybutory nablatowe systemu HoReCa

SODA STANDARD

Dystrybutory nablatowe

Solidny i niezawodny, nablatowy dystrybutor do wody filtrowanej. Gama urządzeń o szerokim zakresie wydajności od 50 do 140 ltr./godz. Dozowanie wody odbywa się poprzez tradycyjne krany. 2-3 opcje dozowania wody filtrowanej: schłodzona niegazowana, schłodzona gazowana i/lub woda o temp. pokojowej. Możliwość dozowania napojów gaz/niegaz.

Katalog Dystrybutory wody (Pobierz)

BLUPURA BLUBAR

Dystrybutory nablatowe

Nowoczesny i funkcjonalny, wydajny dystrybutor wody pitnej. Idealny do baru czy restauracji. Całość wykonana z eleganckiej stali nierdzewnej, z podświetlanym przednim panelem plexi. Szeroka gama urządzeń serii „Blubar” o różnych wydajnościach od 30 do 150 ltr./godz. Dozowanie wody poprzez tradycyjne krany lub elektro-mechaniczne przyciski. 2-3 opcje dozowania wody filtrowanej: schłodzona niegazowana, gazowana i/lub woda o temp. otoczenia. Opcjonalnie wersja z szafką (wolnostojąca).

Katalog BLUBAR (Pobierz)

BLUPURA BLUGLASS

Dystrybutory nablatowe

Najwyższej jakości, stylowy dystrybutor do wody o eleganckim i nowoczesnym designie „Made in Italy”. Wykonany w całości z hartowanego szkła i wysokiej jakości stali nierdzewnej.  Wydajność: od 30 do 80 ltr./godz. Dozowanie wody poprzez tradycyjne krany, elektro-mechaniczne przyciski lub ekran dotykowy. 2-4 opcje dozowania wody filtrowanej: schłodzona niegazowana, gazowana i/lub woda o temp. otoczenia oraz w wersji z elektronicznym sterowaniem, woda gorąca.

Katalog BLUGLASS (Pobierz)

BLUPURA ECOCHIC

Dystrybutory nablatowe

Najwyższej jakości, idealny dla branży hotelarskiej, nowy model dystrybutora nablatowego o atrakcyjnym i stylowym wyglądzie oraz dużej wydajności (80-150 ltr./godz.). Obudowa w całości ze stali nierdzewnej z niebieskimi wstawkami z pleksiglasu. Dozowanie wody poprzez elektro-mechaniczne przyciski lub tradycyjne krany. 3 opcje dozowania wody filtrowanej: schłodzona niegazowana, gazowana i/lub woda o temp. otoczenia.

Katolog ECOCHIC (Pobierz)

W powyższym zestawieniu, przedstawione zostały tylko najbardziej popularne nablatowe dystrybutory wody pitnej dla gastronomii z naszej oferty. W związku z tym, iż „AquaPoint” jest dystrybutorem w Polsce firmy „Blupura” – renomowanego włoskiego producenta urządzeń filtrujących (w tym dla segmentu „HORECA” / „Vending”), w swojej ofercie posiadamy znacznie szerszy wybór dystrybutorów i systemów filtrujących do wody pitnej przeznaczonych do użytku m.in. w hotelach, restauracjach, zakładach pracy, szpitalach, szkołach i innych miejscach publicznych.

Więcej informacji o dystrybutorach wody „Blupura” znajdziesz tutaj

Blupura Katalog (Pobierz) lub na www.blupura.com

Szczegółowe informacje dotyczące współpracy możecie uzyskać Państwo bezpośrednio pod nr tel.: (22) 771 88 15 lub e-mail: biuro@aquapoint.pl