fbpx
Close
AquaPoint specjaliści w zakresie filtracji i dystrybucji wody pitnej

Specjaliści W filtracji i dystrybucji wody pitnej

„AquaPoint”, to zespół najwyższej klasy Specjalistów w rozwiązaniach z zakresu filtracji i dystrybucji wody pitnej. W ciągu ostatnich lat jakość wody w sieciach wodociągowych w większości polskich miejscowości uległa znacznej poprawie. W wielu przypadkach jej parametry zbliżone są do oferowanych na rynku wód butelkowanych. Jesteśmy przekonani, iż w trosce o nasze zdrowie i odpowiednią kondycję organizmu, należy promować kulturę picia wody. Dzięki wykorzystaniu urządzeń filtrujących mamy nieograniczony dostęp do świeżej, krystalicznie czystej wody dostarczanej bezpośrednio z sieci wodociągowej. Rozwiązania takie są nie tylko pro-ekologiczne (eliminacja plastikowych butelek, niepotrzebny transport), ale w większości przypadków również znacznie tańsze i bardziej racjonalne od zakupów wody butelkowanej. Korzystając z naszych rozwiązań zapominasz o problemach takich jak koszty zakupu, magazynowanie butelek oraz odpadów, pilnowania dostaw itp. Specjaliści AquaPoint posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie pełnej obsługi serwisowej dystrybutorów do wody oraz ekspresów do kawy SAECO.

Pełna obsługa serwisowa Doradztwo, projektowanie, serwis, naprawy dystrybutorów do wody

Będąc jednym z liderów branży, naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie naszej działalności, tj.: fachowe doradztwo techniczne, projektowanie optymalnych rozwiązań, sprzedaż, wynajem oraz pełną obsługę serwisową (instalacje, serwisy okresowe, naprawy, urządzenia zastępcze… itp.). Naszym Klientom oferujemy tylko pewne i efektywne rozwiązania. Opieramy się o sprawdzone i nowoczesne technologie oraz naszą wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe. Jako jedni z nielicznych w naszej branży, posiadamy własne profesjonalne Zespoły mobilnych Techników-Specjalistów oraz 2 magazyny i serwisy stacjonarne (Warszawa, Śląsk). Pozwala nam to na naprawdę szybką i sprawną obsługę naszych Klientów na terenie całej Polski.  

Nasza oferta, którą kierujemy zarówno na rynek  B2B jak i do odbiorców indywidualnych (gospodarstw domowych), to szeroki wybór profesjonalnych rozwiązań z zakresu filtracji i uzdatniania wody pitnej:

A ponieważ bez dobrej wody, nie ma dobrej kawy 😊, ofertę naszą rozszerzyliśmy również o sprzedaż, wynajem i serwis:

Szukasz profesjonalistów i pewnego partnera w zakresie dystrybucji wody pitnej i ekspresów do kawy? Nie mogłeś trafić lepiej!

Zapraszamy do współpracy