fbpx
Close

Domowe dystrybutory wody pitnej

SIMPLY FRESH

Dystrybutory wody

Estetyczny, nablatowy dystrybutor do wody filtrowanej, pozwalający na doskonałe wkomponowane się urządzenia do różnego rodzaju wnętrz. Łatwa w utrzymaniu czystości obudowa z tworzywa sztucznego i stalowych paneli.  Możliwość korzystania z urządzenia także bez zasilania energią elektryczną (podaje wodę o temp. otoczenia). Dozowanie wody filtrowanej: gorącej i schłodzonej niegazowanej + opcjonalnie woda gazowana.

RUHENS WHP 340

Dystrybutory wody

Wygodny w obsłudze dystrybutor nablatowy, wyposażony w elektroniczne sterowanie i nowoczesny wyświetlacz z animacją poboru wody. Dwie wylewki (gorąca, zimna) z wymiennymi końcówkami, ułatwiającymi utrzymanie higieny urządzenia. Dozowanie wody filtrowanej: gorącej i schłodzonej niegazowanej + opcjonalnie woda gazowana.

BLUPURA PICCOLA PREMIUM

Dystrybutory wody
Dystrybutory wody

Stylowy i nowoczesny, dystrybutor nablatowy PREMIUM do wody filtrowanej o kompaktowych wymiarach. Design „Made in Italy”. Dostępny w kolorze czarnym i białym.  Duża wysokość od wylewki do okapnika, umożliwia  napełnienie wodą np. karafki lub dzbanka itp.

Eleganckie podświetlenia LED przycisków sterujących oraz centralnej wylewki. 4 opcje dozowania wody filtrowanej: schłodzona niegazowana., gazowana, gorąca i woda o temp. pokojowej.

Katalog Piccola (Pobierz)

W powyższym zestawieniu, przedstawione zostały tylko najbardziej popularne dystrybutory wody pitnej z naszej oferty. W związku z tym, iż „AquaPoint” jest również dystrybutorem w Polsce firmy „Blupura” – renomowanego włoskiego producenta urządzeń filtrujących z segmentu „Premium”, w swojej ofercie posiadamy znacznie szerszy wybór dystrybutorów POU i systemów filtrujących do wody pitnej przeznaczonych do użytku m.in. w biurach, zakładach pracy, domach, mieszkaniach… itp.

Więcej informacji o dystrybutorach wody „Blupura” znajdziesz tutaj :

Katalog Blupura (Pobierz) lub na www.blupura.com

Szczegółowe informacje dotyczące współpracy możecie uzyskać Państwo bezpośrednio pod nr tel.: (22) 771 88 15 lub e-mail: biuro@aquapoint.pl