fbpx
Close

Ekspres do kawy Phedra EVO

Phedra Evo to wszechstronne i funkcjonalne urządzenie, charakteryzujące się zdolnością do przygotowywania szerokiej gamy napojów – od typowych napojów mlecznych, przez gorącą czekoladę, aż do wyśmienitego espresso. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miejsc o średnim przepływie gości. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca oraz jest niezwykle proste w obsłudze i montażu. Rozmiary Phedra Evo są porównywalne z typowymi ekspresami do kawy, dlatego tez bezproblemowo można umieścić ją na dowolnym stole lub na dedykowanej szafce. W przypadku braku możliwości podłączenia do sieci wodociągowej, urządzenie może być wyposażone w niezależny zbiornik na wodę. Phedra Evo została wyposażona w złącze USB oraz odpowiednie oprogramowanie, które pomaga w zarządzaniu i konfigurowaniu urządzenia.

Nowa konstrukcja modelu Phedra Evo została tak opracowana, aby Państwa przerwy kawowe były jeszcze bardziej przyjemne. Niezwykła dbałość o szczegóły i doskonały wygląd, który charakteryzuje produkty „Saeco”, w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak cicha praca urządzenia, dotykowy interfejs wyboru napojów, duży, kolorowy wyświetlacz, powodują, iż Phedra Evo to urządzenie które zachwyca. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca oraz jest niezwykle proste w codziennej obsłudze.

Dla bardziej wymagających użytkowników, Phedra Evo oferuje kilka zalet, takich jak nowoczesne oświetlenie LED obszaru dozownika oraz podświetlane przyciski dotykowe. Niektóre rozwiązania konstrukcyjne, takie jak chromowana wylewka dozownika gorącej wody, dodają urządzeniu niezwykłej elegancji. Dzięki regulowanej w pionie ażurowej podstawce na naczynia, można z powodzeniem używać szerokiej gamy kubków, szklanek, filiżanek lub nawet niewielkich dzbanków. Phedra Evo posiada dedykowany dozownik wody ciepłej oraz unikalne „cappuccinatore”, z wydłużoną wylewką dla osiągnięcia lepszej wydajności. Phedra Evo – to połączenie funkcjonalności i estetyki – idealne rozwiązanie dla eleganckich miejsc, gdzie wszystko jest wybrane z niezwykłą starannością.

Phedra EVO

Cechy główne:

  • szeroka gama możliwych do przygotowania napojów
  • ilość pojemników na kawę w ziarnach: 1
  • ilość pojemników na produkty instant: 2-3
  • osobna wylewka gorącej wody
  • moduł „Pinless Wonder Cappuccinatore”
  • możliwość używania świeżego mleka
  • ilość wyborów: 8
  • ilość preselekcji wyborów: 2
  • pojemność zbiornika na fusy: 50 porcji
  • woda: z sieci wodociągowej, wewnętrznego zbiornika lub niezależnego zewnętrznego zbiornika
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 393 x 695 x 508 mm
Waga 37,5 kg
Zasilanie 220-240 V/50 Hz
Pobór mocy 1750 W
Podłączenie wody Tak
Wyświetlacz Kolorowy wyświetlacz LCD
Kolor Czarny
Wydajność przygotowywania kaw (dobowa) do 150
Pojemność zbiornika na kawę ziarnistą 1 kg
Pojemność zbiornika na fusy 50 porcji